Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama Maddi kar ve güvenlik fakatçlayan bir hizmet olup ev eşyası, makine, otel, motel, tatil yöreleri benzer biçimde sezonluk işletmelerin eşyalarının sigortalı olarak depolanması hizmetidir. Hepimiz İstanbul depolama olarak İstanbul ev eşyası depolama ve eşya depolama hizmetini kusursuz olarak 32 yıldan bu yana hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul genelinde 10 dan fazla depo ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul Depolama ve tüm türkiye'de bulunan son teknoloji dev depolama tesislerimizle 7/24  izlenebilir sistemimiz sayesinde 'Eşyalariniz eşyalarimizdir' prensibiyle yola çıkmış ve tüm depolama işlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstanbul Eşya Depolama; Modern şehirlerdeki yapılaşma koşulları maalesef yapıların özel depolama alanlarının oldukça kısıtlı olmasına sebep olmaktadır. Fazla eşyalarımız veya depolama ihtiyacı olan araç ve gereçlerimiz ise çoğu zaman ya zayi olmakta, ya da elden çıkarılmak zorunda kalmaktadır. Bu durumda ihtiyaç duyulan depolama İstanbul’da faaliyet gösteren depolama İstanbul firmalarıyla giderilmeye çalışılmaktadır. Tabii sektörde çok sayıda firma bulunmakta bunların bir kısmı fason çalışmakta bir kısmı ise maliyetleri nedeniyle tercih edilmemektedir. Zira kimi İstanbul depolama firmalarının talep ettikleri ücretlerle kolaylıkla bir ev kiralanabilmektedir. Tabii Depolama İstanbul ihtiyaçlarınızın maliyetinin depolanacak eşyanın nitelikleri ve miktarı ile de doğru orantılı olduğunu söylemek isteriz.

Biz İstanbul Depolama olarak, sizlere en uygun fiyatları, en yüksek kalite standartları çerçevesinde sunmaya çalışıyoruz. Güvenlikli ve eşyalarının niteliklerine uygun biçimde gerçekleştirdiğimiz depolama İstanbul sathında hizmet veren firmaların ortalamasının üzerinde niteliklere sahiptir. Bu ihtiyacınız için bizi aramanız ve İstanbul depolama hizmetlerimizden faydalanmak istediğiniz belirtmeniz yeterlidir. Uzman personellerimiz sizler için gerekli olan tüm detayları planlayacak ve en hızlı biçimde ihtiyacınızı karşılayacaktır. Depolama İstanbul için ciddi bir ihtiyaçtır. Bizim verdiğimzi İstanbul Depolama hizmeti, ister firmanız ister evsel ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm olacaktır. Dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz depolama alanlarımıza eşyalarınızı bıraktıktan sonra endişe etmenizi gerektiren hiçbir husus kalmayacaktır. Biz İstanbul depolama hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınıza gözümüz gibi bakacağımızı garanti ediyoruz.

    Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Büro Nakliye
  • Eşya Depolama
  • Asansörlü Nakliyat
  • Parça Eşya Nakliyat
  • Ambalajlama